Rezervovat

Turbo léto s námi

Turbo léto s námi
Video GalerieTurbo léto s námi Prohlídka
Turbo léto s námi

Oáza letních zážitků pod Tatrami 🌄

Jak by podle vás měl vypadat ideální letní pobyt na Slovensku? Slunce, voda, teplo, osvěžující horský vánek a atrakce, které zabaví celou rodinu? Pokud je vaše představa alespoň částečně stejná jako ta naše, Demänová Rezort je pro vás tou správnou volbou. 👍

Podívejte se na letní video

V našem středisku na vás čeká spousta letních zážitků přímo pod Tatrami. Ať už přijedete jako pár, menší rodina s malými dětmi nebo velká parta přátel, nudit se u nás nebudete. Na letošní léto jsme pro vás připravili několik osvěžujících novinek, které pobaví každého!

Letní sezóna začíná v sobotu 29. června 2024!

Zabaví se i velcí: Atrakce pro všechny

Jste nadšeni? A to jsme se ještě nezmínili o jedinečných festivalech, které pro vás chystáme! Celé léto bude mít Demänová Rezort nabitý program, takže se nikdo nebude nudit. Neváhejte a buďte součástí TURBO léta s námi! Demänová Rezort je nejlepším přítelem všech rodin.

Atrakce na Liptovské Mare

Pokud byste se přece jen chtěli vydat na toulky i mimo resort, budete mít z čeho vybírat. Nedaleko se nachází slovenské moře – Liptovská Mara. Vezměte si deku a jděte se vykoupat. Můžete se také rozhodnout pro plavbu lodí, návštěvu dětské zóny nebo adrenalinové atrakce – vodní skútry, šlapadla nebo nafukovací banán. Vyzkoušejte některou z atrakcí a nebudete litovat.

Čítať viac