Rezervovat

Půjčovna kol

Půjčovna kol
Video GaleriePůjčovna kol Prohlídka
Půjčovna kol

Půjčovna elektrokol: vyzkoušej si e-bike

Rádi trávíte čas na kole? Lákají vás cyklotury po Liptově? V našem resortu naleznete jednu z nejlépe vybavených půjčoven elektrických kol na Slovensku – Bike SMILE. K dispozici máme dostatečné množství nových e-biků pro dospělé i děti. Kromě toho si samozřejmě můžete půjčit i klasická kola. Velkou výhodou v naší nabídce jsou i sedačky a vozíky, aby vás na výlety mohli doprovázet i ti nejmenší. U nás může celá rodina společně vyrazit na výlet.

Pronájem elektrokol pro hosty se slevou

Jako naši hosté máte v půjčovně SMILE slevu 10% k pronájmu e-biku či klasického kola. Stačí se vám při platbě prokázat hotelovou kartičkou, v případě online rezervace zadejte slevový kód, který vám přijde v předpobytovém mailu od nás.

Online rezervace

Na kvalitě záleží

Záleží nám na kvalitě, a proto jsme si vybrali světového lídra v oblasti cyklistiky, společnost SCOTT, ve spolupráci s motory BOSCH. Pro letní sezónu 2023 jsme do portfolia zařadili také italské e-biky Atala. Každou sezónu se v naší půjčovně objeví nová elektrokola té nejvyšší kvality, kterou trh nabízí.

Půjčovna se servisem

U nás naleznete silné zázemí kvalitního servisu, které poskytuje zdarma self-service, vyhrazenou zónu se základním nářadím, kompresorem, lepením nebo nabíjecími stanicemi. V půjčovně si můžete zakoupit také náhradní díly, příslušenství pro kola, oblečení a další.

Na kvalitě záleží

Na e-bike s celou rodinou

Hledáte půjčovnu elektrokol na Liptově? Ať už jste u nás ubytovaní, nebo ne, každý může využít našich špičkových služeb. Ubytovaní mají v půjčovně 10% slevu, veřejnost platí plnou částku dle ceníku. Můžete také využít:

  • každou sezónu nové e-biky značky SCOTT,
  • pro sezónu 2023 v portfoliu i elektrokola Atala,
  • dětské e-biky,
  • pro nejmenší – dětské sedačky a dětské vozíky,
  • free self service,
  • možnost skupinových výletů s instruktorem,
  • unikátní online rezervační systém,

Nejdřív e-bike, pak wellness

Hledáte ubytování v srdci Liptova, kde můžete přespat mezi cyklistickými výlety v tomto kouzelném kraji? Demänová Rezort je přesně to, co hledáte. Vyberte si z našich apartmánových domů nebo wellness chat ten pravý pro vás a užívejte si všech výhod, které resort a ubytování u nás nabízí. Kromě 10% slevy v půjčovně elektrokol můžete hned po sesednutí z kola relaxovat v našem wellness centru, kam máte jednorázový vstup zdarma, či vyložit nohy na pohodlné soukromé terase.

Půjčovna kol

Cykloregion Liptov

Věděli jste, že Liptov je region s nejmodernější a nejrozsáhlejší e-bike infrastrukturou na Slovensku? Dechberoucí výhledy si ze sedla kola můžete užít až na 850 km cykloturistických značených tras. Navíc, při delších cyklovýletech na e-bicích vás potěší 22 moderních nabíjecích stanic po celém regionu.

MAPA cyklostezek na Liptově

SEZNAM cyklostezek na Liptově

Půjčovna kol