/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovat
Pekárna KRIVÁŇ

Pekárna KRIVÁŇ

Video GaleriePekárna KRIVÁŇ Prohlídka

Domácí pekárna Kriváň - pečeme s láskou

Máte chuť na sladké pečivo z kvásku nebo křupavé celozrnné kváskové pečivo? Hledáte domácí pekárnu na chléb v okolí měst jako je Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján či Ružomberok? Chcete si dopřát křupavou snídani přímo u Liptovské Mary? Zastavte se v naší pekárně Kriváň.

Jsme poctivá pekárna a zároveň obchod s tradičními slovenskými specialitami. Nabízíme chutné oštiepky, ťahaničky, ovčí nebo kravské zrající sýry – vše samozřejmě v BIO kvalitě, made in Slovakia. Najdete u nás také domácí medíky, vínka a masové speciality.

Naší největší chloubou jsou vlastní kváskové chleby, bagety a další pečivo. Dbáme na kvalitu i vynikající chuť. Naše moravské koláče jsou v okolí vyhlášené. Pokud tomu nevěříte, přijďte se sami přesvědčit a ochutnat je. Náš příjemný personál vám ochotně poradí.

Jsme součástí Demänová Rezort

Bezlepková pekárna Liptovský Mikuláš? Domácí chléb na Liptově? Ať už bydlíte v kterékoli části Liptova, výlet k nám rozhodně stojí za to. Najdete nás přímo v srdci Demänová Rezort, k dispozici jsme vám od pondělí do neděle od 7:00 do 18:00.

Chystáte se na pobyt na Liptov? Ubytujte se přímo v Demänová Rezort. Můžete si vybrat některý z apartmánových domů nebo wellness chat. Jen si to představte – jen pár metrů od vaší postele najdete naši pekárnu plnou čerstvého, křupavého pečiva každé ráno. Co je lepšího než lahodná snídaně na sluncem zalité terase, kterou si vychutnáte se svými blízkými? Všichni hosté mají navíc 10% slevu na veškerý náš sortiment.

Pekárna KRIVÁŇ
Pekárna KRIVÁŇ

Otevírací doba

V těchto časech jsme tu pro vás:

ČT: 7:00 – 17:00 HOD.

PÁ: 7:00 – 18:00 HOD.

SO: 7:00 – 18:00 HOD.

NE: 7:00 – 17:00 HOD.