Rezervovat

Atrakce pro děti

Atrakce pro děti
Video GalerieAtrakce pro děti Prohlídka
Atrakce pro děti

Atrakce pro děti na Liptově

Velký areál v Demänová Rezort plný prolézaček, houpaček a hřišť pro ratolesti se nachází přímo před restaurací Pinus. Free Kids Zone – atrakce pro děti – se táhnou i podél apartmánů, takže z terasy vlastního apartmánu budete mít nad dětičkami stále dohled.

O jejich zábavu se postarají skluzavky, houpačky a prolézačky. Vychutnejte si kávu na terase v blízké restauraci nebo koktejl baru a dovolte se vašim dětem vyřádit do sytosti. Před restaurací Pinus jsou houpačky a prolézačky doplněny bezpečnou dopadovou plochou.

Kids Zone je v ceně pobytu

Čítať viac

Lana a domečky pro více zábavy

Všechny prolézačky, houpačky a skluzavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kovové nebo dřevěné konstrukce, některé prolézačky jsou pro větší zábavu vyrobeny z lan. Děti je milují a na těchto atrakcích mohou strávit hodiny. V Kids Zone najdete také mini domečky, které si oblíbily zejména malé holčičky.

Máme dokonce i něco pro dospělé či teenagery – na travnaté ploše vedle apartmánů najdete work out & fitness zónu s posilovací stanicí.

Lana a domečky pro více zábavy

Plán B, když na Liptově prší

A co dělat, když prší? V párty stanu vedle restaurace Pinus najdete Air hokej, stolní fotbal, basketbalový automat či boxerskou hrušku. V bezpečí pod střechou se zabaví děti i dospělí.

Pokud chcete navštívit blízké okolí, připravili jsme pro vás seznam nejzajímavějších památek Liptova:

7 tipů na výlet, když prší

Atrakce pro děti