/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovat
Indická restaurace SAFRAN

Indická restaurace SAFRAN

MENU
Video GalerieIndická restaurace SAFRAN Prohlídka
Indická restaurace SAFRAN

Autentický zážitek z indické kuchyně

Srdečně vás zveme do restaurace Safran – místa, kde na vás čeká opravdu výjimečný gastronomický zážitek. Ochutnat můžete nejtypičtější pokrmy indické kuchyně, s výběrem vám rádi poradí kuchaři s personálem přímo z Indie.

Vyzkoušejte, jak chutná pravá Indie.

MENU

Nejvoňavější koření, originální receptury, tradiční pokrmy, originální chai a neuvěřitelně křupavý indický chléb. Zažijte Indii tak, jak ji ještě neznáte.

Otevírací doba

NĚ – ČTV 11:00 – 21:00
PÁ – SO 11:00 – 22:00

Z důvodu firemních akcí bude restaurace Safran 13. června (čtvrtek) otevřena pouze do 17:00 hodin.
Z důvodu konání akcí s polopenzí bude restaurace Safran ve dnech 14.6. a 15.6. otevřena pouze od 11:00-16:00 a 20:30-21:00 hod.

 • Indická restaurace SAFRAN

  Yellow Dal s indickým chlebem - naan

 • Indická restaurace SAFRAN

  Legendární Chicken Tikka

 • Indická restaurace SAFRAN

  Thali - ochutnejte kousek z každé části Indie

 • Indická restaurace SAFRAN

  Naan + Pizza = Naanza

 • Indická restaurace SAFRAN

  Netradiční předkrmy - pražená kukuřice

Indická restaurace SAFRAN

Nefalšovaná chuť Indie

Zaručujeme vám gastronomický zážitek, který na Liptově nenajdete. Kuchaři a personál přímo z Indie přivezli do Safranu originální recepty tradičních jídel, netypické postupy přípravy a nejvoňavější indické koření.

Indická restaurace SAFRAN

Styl a vyladěné detaily

Podobně jako v dolní restauraci Pinus jsme i v restauraci Safran vsadili na dřevo, elegantní černou barvu a čisté linie. Dali jsme si však záležet i na doplňcích, abyste se alespoň na chvíli cítili jako v exotické Indii.

Indická restaurace SAFRAN

Víte, proč Safran?

Šafrán je považován za nejdražší koření na světě a v Indii je velmi rozšířený. Ve fialovém květu šafránu jsou tři malé tyčinky zbarvené oranžovo-červeně, které se suší speciální technologií.

Tato rostlina se hojně využívá i u nás v Safranu. V našich pokrmech ji můžete nejen cítit v její dokonalé chuti, ale také vidět v podobě výrazných barev pokrmů.

Indická restaurace SAFRAN

Dětský koutek & dětské menu

Myslíme také na ty nejmenší. Zatímco budete objevovat nové chutě, můžete své ratolesti nechat vyřádit v pěkném dětském koutku.

A aby neměly hlad, připravili jsme pro ně speciální dětské menu. Najdete v něm méně kořeněná, jednoduchá a dětmi oblíbená jídla, která si s vámi rády vychutnají.

FAQ - často kladené dotazy

 • Restaurace a stravování

  • Je v resortu možnost stravování?

   Součástí letoviska je samozřejmě restaurace PINUS, které rozplynou chuťové buňky dospělých i dětí. Druhá možnost je o něco exotičtější – nad Pinusem se nachází indická restaurace SAFRAN. Můžete sem zajít na snídani, oběd i večeři.

   Pokud přijedete v zimě, během lyžování, můžete si pohodlně zaskočit na oblíbené bombardino, čaj nebo rychlé občerstvení v našem snack baru přímo na svahu.

  • V kolik hodin se podává snídaně a večeře?

   Snídaně se podává od 7:00 do 10:00. Večeři si můžete vychutnat mezi 17:00 a 20:00.

  • Ve které restauraci budeme jíst, pokud budeme mít snídani/polopenzi/plnou penzi?

   Stravování probíhá v závislosti na dostupnosti v restauraci PINUS nebo v indické a href=“https://demanovarezort.com/safran-indian-restaurant/“> restauraci SAFRAN, nebo v obou prostorech současně.

  • Jsou restaurace ve stejné budově jako ubytování?

   Ne, obě restaurace jsou v oddělené budově. Snídaně nebo večeře jsou vzdáleny několik minut chůze od apartmánových domů. Pro lepší orientaci se můžete podívat mapku resortu.

  • Jak se podává snídaně a večeře?

   Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu, kde si každý vybere to své. Slané i sladké pokrmy, ovoce a zelenina, teplé i studené lahůdky. K tomu čerstvý kváskový chléb nebo bagety přímo z naší pekárny Kriváň a kvalitní káva.

   V případě menší obsazenosti lze jídlo podávat i formou servírovaného menu.

  • Do kdy je restaurace otevřená?

   Aktuální otevírací dobu najdete zde:

   Restaurace PINUS

   Restaurace SAFRAN

  • Má restaurace také dětské židličky nebo dětský koutek?

   Ano, v obou restauracích je dětský koutek a můžete využít i dětské židličky – stačí požádat číšníka.

  • Pokud si chceme během pobytu vařit sami, najdeme v okolí obchod s potravinami?

   Přímo v resortu se nachází obchod KRIVÁŇ s domácím pečivem a dalšími potravinami, kde mají hosté 10% slevu. A pokud vás nebaví vařit, můžete se najíst v naší restauraci. PINUS alebo SAFRAN indická restaurace..

  • Kde si můžeme večer sednout na skleničku?

   Kde si můžeme večer sednout na skleničku? Večerní drink si můžeme dát v nově otevřené restauraci. PANORAMA cocktail & lounge bar – jedinečný koktejlový bar s majestátním výhledem. Hlavní barman Janko Grega a jeho tým vám rádi pomohou vybrat ten správný drink.

  • Je na sjezdovce bufet?

   Ano, ve SKI centru hned vedle sjezdovek vás obslouží kolegové v oboru Snack bare. Přímo na svahu nabízíme rychlé občerstvení – teplé i studené nápoje, chutné pokrmy jako langoše, panini nebo oblíbené palačinky.