/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezervovat

Detská tour Petra Sagana

GalerieDetská tour Petra Sagana
Detská tour Petra Sagana
Video GalerieDetská tour Petra Sagana Prohlídka
Detská tour Petra Sagana

Jízda na kole je zábava

Je nám potěšením pozvat vás na další ročník cyklistické akce Dětská Tour Petera Sagana. Jedno z mnoha kol po celém Slovensku se uskuteční právě u nás v Demänovské Rezortě!

Soutěžíme 16. června 2024 (neděle).

Přihlásit můžete své dítě do 14 let, tj. ročník 2009 a mladší. Ať už máte sotva dvouleté dítě s kolem, nebo zkušeného cyklistu – cyklistika je zábava pro všechny věkové kategorie.

REGISTRACE

Nenáročný cyklistický okruh je kombinací zpevněných ploch a přírodních cest přímo v resortu, takže můžete malým cyklistům fandit přímo na trati.

S naší aplikací Funcard na vás navíc při rezervaci čeká skvělá sleva -20 %. 🙌 Více informací najdete ZDE

Příští závod – 15. června – Demänovský pedál

Cyklistické závody pro děti i dospělé

Registrace bude probíhat přes online registrační systém, který zveřejníme několik týdnů předem. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě velkého počtu zájemců registraci zastavit. Na akci je povinen se registrovat také doprovod účastníka.

Věkové kategorie
Děti: 2019 a starší
Mikro: 2017- 2018
Milli: 2015- 2016
Mini: 2013- 2014
Mladší žáci: 2011- 2012
Starší žáci: 2009- 2010

Propozice

Cyklistické závody pro děti i dospělé

Po závodě odpočívejte s námi

Spojte dětský závod s pobytem plným zážitků v našem středisku. Odměňte sebe i malé cyklistické závodníky za jejich výkony a ubytujte se v našich apartmánech nebo chatkách. Poté, co si po závodě odpočinou ve wellness, čeká na ně v areálu resortu spousta zábavy!

Detská tour Petra Sagana

Atmosféra jako na Tour de France

Délka a náročnost trati se liší podle kategorií a soutěžních pravidel Kids Tour. Závod se uskuteční na zpevněných nebo travnatých cestách v okolí. Nebojte se, pro nejmenší v kategorii Baby je vyhrazena bezpečná zpevněná cesta.

Všichni účastníci se mohou těšit na účastnické listy podepsané Peterem Saganem a nejlepší v kategoriích obdrží také poháry a medaile Petera Sagana. V průběhu soutěže bude samozřejmě probíhat kulturní program a občerstvení.

Účastnický poplatek
0 € dětská kategorie
3 € kategorie mikro pro starší žáky, rodiče

Detská tour Petra Sagana