Rezervovat

Prodloužený víkend ECO

GalerieProdloužený víkend ECO
Prodloužený víkend ECO
Video GalerieProdloužený víkend ECO Prohlídka
Prodloužený víkend ECO

Ušetřete si dovolenou i peněženku!

Zažijte nezapomenutelný ECO víkend plný vzdělávání, ale i zábavy! Vydejte se s námi na prodloužený pobyt, který vás seznámí s fascinujícím světem ochrany životního prostředí. Čeká na vás bohatý a vzdělávací program!

Během tohoto víkendu budete mít možnost seznámit se se zerowasterkou Dankou Moderdovskou, která se snaží žít bez odpadu, přednáší, bloguje a vede workshopy o svých zkušenostech. Kromě toho píše knihy pro děti o tom, jak i ony mohou pomoci planetě Zemi k úsměvu.

Přivítáme také známého ekologa Thomase Puskailera, který nám předá své znalosti a zkušenosti z oblasti ekologie a udržitelného života. Zároveň se můžete těšit na celou řadu aktivit, které budou nejen zábavné, ale i poučné pro celou rodinu.

Program

Rezervujte si květnový pobyt a ušetřete

Ušetřete svou dovolenou i peněženku díky našemu speciálnímu balíčku 3+1 noc zdarma!

Využijte této jedinečné příležitosti během prázdnin a dopřejte si prodloužený pobyt u nás, aniž byste museli investovat více. Při zakoupení balíčku na 3 noci si čtvrtou noc rezervujete zcela zdarma.

To znamená, že si můžete prodloužit pobyt bez dalších nákladů a ještě více si užít všechny naše atrakce a aktivity. Navíc si naplno užijete krásný výhled na jarní krajinu a okolní hory Nízkých Tater, protože se nacházíte přímo v srdci Liptova.

Více informací a rezervace

  • Saunové rituály

    Saunové rituály

    Každou sobotu v 19:00 a 20:00 hod.

  • Kvízové večery v Pinusu

    Kvízové večery v Pinusu

    Každou středu v 19:00