Rezervovat

Ski Centrum Demänová

Ski Centrum Demänová
Video GalerieSki Centrum Demänová Prohlídka
Ski Centrum Demänová

O středisku

SKI Centrum Demänová nabízí svým návštěvníkům bezpečné lyžování nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé lyžaře na lehkých a středně těžkých sjezdovkách. Pro větší bezpečnost jsme speciálně pro děti vybudovali samostatnou dětskou lyžařskou zónu, která je ideální pro výcvik s instruktory. K dispozici jsou rozsáhlé bezplatné parkovací plochy pro bezproblémové parkování. Dobře upravená sjezdovka nabízí také večerní lyžování pro všechny věkové kategorie, najdete zde také běžeckou trať, snowtubing nebo kluziště.

Lyžařská sezóna skončila!

Zatímco čekáme na sníh, podívejte se, jak to vypadá na našich sjezdovkách:

Podívejte se na video

Aktuální sněhové zprávy

Čítať viac

Osvětlená běžecká trať

K dispozici je také běžkařská trať o délce 550 metrů. Trať je trvale osvětlená, uměle zasněžovaná a denně upravovaná speciální rolbou, takže ji můžete využívat po celou zimní sezónu. Kromě toho je trať propojena s okolními okruhy, jejichž délka a náročnost závisí na sněhových podmínkách.

3hodinový skipas během dne v ceně.

Den co den z postele rovnou na svah! Každý pobyt zahrnuje skipas na naše sjezdovky během dne. Navíc na služby, jako je večerní lyžování, platí pro hosty skvělá 50% sleva.

Ceník

Osvětlená běžecká trať

Lyžařská škola Ski School Smile

Ve Ski School Smile se věnujeme všem a všemu; od úplných začátečníků až po zdokonalování sportovních lyžařů a snowboardistů. Pokročilým lyžařům a snowboardistům nabízíme výuku ve Snow parku. V nabídce je také výuka freeridu pod dohledem našich nejzkušenějších instruktorů, kteří dobře znají terén a jsou připraveni ukázat vám Jasnou i další okolní lyžařská střediska mimo sjezdovky.

Kromě toho poskytujeme také skupinové nebo individuální lekce pro dospělé. Záleží na tom, zda dáváte přednost kolektivnímu nebo osobnímu zdokonalování. Nabízíme také organizovanou výuku lyžování pro děti od 6 do 12 let. Při skupinových kurzech se děti snaží vyrovnat nejlepším ve skupině, což je automaticky posouvá k lepším výkonům. Výuka pro děti, které jsou úplnými začátečníky, se v Ski School Smile zaměřuje na seznámení s lyžařským vybavením a základními lyžařskými pohyby.

Ski Centrum Demänová

Snowtubing

V Centrum SKI v Demänové si můžete užít i netradiční sjezd na speciálních nafukovacích kolech. Jezdí se v upraveném sněhovém korytě na 50 metrů dlouhé trati se strmějším rozjezdem a postupným dojezdem proti svahu.

SKIBUS do Jasné pro naše hosty zdarma

Vyhněte se parkování a dopravte se do lyžařského střediska Jasná pohodlně a zdarma – skibusem! Během zimní sezóny máte na výběr ze dvou možností – náš vlastní SKI BUS Demänová Rezort nebo městský SKI & AQUA bus.

Více o SKI busu

Snowtubing
Ski Centrum Demänová

Půjčovna & Servis

Půjčovna & Servis

Nejmodernější servis a půjčovna lyží a snowboardů na Slovensku

Demänová Rezort vám ve spolupráci se Smile.sk nabízí kromě služeb lyžařské školy také půjčovnu lyží, obchod, test centrum a servis lyží a snowboardů. Prostory SMILE CENTER disponují nejmodernějším vybavením a technologiemi světových značek, takže můžeme našim zákazníkům nabídnout prvotřídní služby na nejvyšší úrovni. Přesvědčte se sami! Nabízíme vybavení světových značek, jako jsou Völkl, Elan, Scott, Alpina a Salomon.

Snack Bar

Snack Bar

Občerstvení na svahu

Ve stejné budově jako SKI servis najdete také příjemný snack bar ve chvílích, kdy vás při lyžování přepadne hlad. Příjemný personál vás rád obslouží a vy si nemusíte na sjezdovku nosit žádné jídlo. Bar je otevřen vždy, když je v provozu SKI Centrum, a vy si tak můžete vychutnat šálek kávy, zatímco vaše děti budou zkoušet snowtubing.

Chcete pro svou rodinu zorganizovat pobyt se skipasem na Slovensku, ideálně s wellness, za skvělou cenu? Pak jste na správném místě. Prohlédněte si naši nabídku wellness chat nebo apartmánových domů a rezervujte si jedinečné ubytování se skipasem na Slovensku ještě dnes.

Otevřeno během provozu SKI Centra

FAQ - často kladené dotazy

 • SKI Centrum

  • Jak daleko je od apartmánu sjezdovka?

   Sjezdovka se nachází přímo v centru našeho areálu. Většinu ubytování tvoří tzv. ski in & ski out apartmány, které vám umožní vyrazit přímo na sjezdovku v lyžařských botách. Pro lepší orientaci doporučujeme podívat se na stránky mapku resortu.

  • Jak dlouhý je svah?

   Sjezdovka je dlouhá přibližně 850 metrů.

  • Je svah osvětlený?

   Ano, sjezdovka je osvětlená a pravidelně se zde jezdí na večerním lyžování. Otevírací dobu najdete zde.

  • Děti ještě nemají lyže, máte půjčovnu?

   Máme – kolegy z Smile Centra vám a vašim dětem rádi zapůjčí lyžařské vybavení. Nabízíme také servis lyží a snowboardů, můžete si je u nás také zakoupit.

  • Jezdí ze střediska do Jasné SKI BUS?

   Ano, máte na výběr dokonce ze dvou SKI BUSŮ. Více informací a časy odjezdů najdete zde:

   Více o SKI BUS