Rezervovat

Velikonoční program

GalerieVelikonoční program
Velikonoční program
Video GalerieVelikonoční program Prohlídka
Velikonoční program

Velikonoce plné rodinné zábavy a energie

Co může být lepšího než bláznivá zábava pod jarním sluncem? Pro rodiny s dětmi jsme připravili energický velikonoční program.

Vzhledem k aktuálnímu březnu a možnosti chladného počasí jsme však většinu aktivit připravili pod střechou, takže se nemusíte ničeho obávat. Vaše velikonoční zážitky budou plné tepla a radosti, ať prší nebo svítí slunce!

Během čtvrtka, pátku, soboty a neděle (28.-31. března 2024) se budeme společně bavit , soutěžit, tvořit, ale také se učit. A pokud budete mít štěstí, potkáte během svého pobytu kromě maskotů i skutečného velikonočního zajíčka!

Velikonoční animační program pro externí hosty – 10€

Speciální velikonoční apartmán

Velikonoční výzdoba, pestrobarevná vajíčka, vůně jarních květin a sladká chuť vánočky nebo mazance. Prožijte nezapomenutelný pobyt ve veselém velikonočním dvojdomku! Kromě promyšlených svátečních detailů jsme pro děti vymysleli speciální aktivitu – hledání velikonočního pokladu! Co najdou podle indicií v tajné skrýši apartmá? Nechte se překvapit, zábava zaručena!

Pro všechny hravé rodiny 🐣

Velikonoční atmosféra vás v tomto dvoupatrovém apartmánu přivítá na každém kroku. V prostorném obývacím pokoji najdete rozkládací pohovku, velkoplošnou televizi ideální pro lenošení u pohádek a kuchyňský kout, kde si můžete vychutnat voňavé velikonoční pečivo. Obrovským skvostem je terasa apartmánu, která nabízí nádherný výhled na jarní krajinu a okolní pohoří Nízkých Tater.

Rezervovať velikonoční apartmán

 • Špeciálne veľkonočné menu

  Špeciálne veľkonočné menu

  V restauraci PINUS se můžete těšit na velikonoční menu s něčím zeleným, bezmasým a jehněčím. Prostě výjimečné a chutné!

  MENU již brzy

 • SKI BUS do Jasnej

  SKI BUS do Jasnej

  Během Velikonoc se do Jasné dostanete pohodlně a zdarma naším SKI BUSEM!

  Více o skibusu